25.marec 2014 - 00:00

Obisk Knjižnice Toneta Seliškarja

9. A|9. B|9. C| 9. A|9. B|9. C| |||

V tednu od 17. do 21. marca so naši devetošolci obiskali Knjižnico Toneta Seliškarja. Ker bodo jeseni postali srednješolci, je zelo pomembno, da dobro poznajo knjižnico v domačem kraju. Zaradi potreb pri učenju in lastnih užitkov bodo obiskovali oddelek za odrasle.

Knjižničarka je učencem razložila in pokazala, kako je oddelek urejen in kje najdejo določeno gradivo. Rešili so nekaj splošnih nalog o postavitvi gradiva, nato pa so se lotili nalog, ki so jih reševali s pomočjo virtualne knjižnice Slovenije - Cobissa. Verjamem, da so se učenci naučili veliko novega in da bodo knjižnico kar najpogosteje obiskali. Zahvaljujem se vsem delavcem knjižnice, ker nas vsako leto prijazno sprejmejo in nas seznanijo z dejavnostmi Knjižnice Toneta Seliškarja.

Prebrano 4764 krat Nazadnje urejano na 04.april 2014 - 11:09