S strpnim medsebojnim povezovanjem gradimo vedoželjnega in odgovornega mladostnika.

FLL - Žužemberk 2019

V soboto, 5. januarja 2019 smo bili v Žužemberku na regijskem turnirju v FLL.

FLL - Žužemberk 2019 FLL - Žužemberk 2019 FLL - Žužemberk 2019
|||||| |||||| ||||||

Najprej za tiste, ki ne veste kaj je FLL, poglejte si tale posnetek in preletite to spletno stran.

Torej, naša ekipa, Black Demons, se je udeležila regijskega turnirja FLL v Žužemberku. Preživeli smo eno lepo soboto med predstavitvami zanimivih projektov ter prikazi robotskih tekem z Lego roboti. Omembe vredno je, da je vse plod učencev (od ideje, programiranja, konstruiranja robota, raziskav, do predstavitve). Člana ekipe, Katarina in Blaž, sta takole zapisala:

Naša ekipa; Katarina, Eva, Lovro, Blaž, Luka in Jan je predstavljala zamisel proizvodnje kisika v vesoljskem modulu s pomočjo kaktusov ter reševala nekaj nalog na robotski mizi. Uvrstili smo se v sredino, točno mesto izvemo po prejemu točkovnika ta teden. Ocenjevalci so bili nad našimi predstavitvami in rešitvami zelo zadovoljni, ker so bile izvirne. Vse ekipe so bile uspešne, med ekipami pa so najbolj izstopali Spacepixels iz Ljubljane. Mi smo bili veseli in zadovoljni, čeprav smo videli, da bi lahko kaj naredili drugače oz. bolje, to si bomo zapomnili za drugo leto.

Na šoli smo ponosni na ekipo!

Login to post comments