S strpnim medsebojnim povezovanjem gradimo vedoželjnega in odgovornega mladostnika.

Izposoja šolske smučarske opreme

Za nami je še ena zimska šola v naravi, v kateri je na snegu uživalo več kot 60 učencev 6. razredov.

Izposoja šolske smučarske opreme
|||| |||| ||||

Naša šola že več let postopoma kupuje smučarsko opremo, ki jo naši učenci uporabljajo le dva tedna šole v naravi. Običajno približno polovica otrok nima svoje opreme, kar pomeni, da najverjetneje ne bodo več smučali. Zato bi vam radi omogočili izposojo naše opreme. Tako oprema ne bo le čakala na naslednjo zimo, vaš otrok pa bo lahko še izboljšal pridobljeno znanje.

Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Last modified onWednesday, 29 January 2020 11:24
Login to post comments