S strpnim medsebojnim povezovanjem gradimo vedoželjnega in odgovornega mladostnika.

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 735

Zaključna konferenca projekta Popestrimo šolo

V četrtek, 10. 4. 2014, je bila v Mariboru v hotelu Habakuk zaključna konferenca projekta Popestrimo šolo.

Stojnica OŠ Trbovlje| Stojnica OŠ Trbovlje| |

Dogodka se je udeležila tudi naša šola, saj je bila v šolskih letih 2012/2013 in 2013/2014 vključena v program Popestrimo šolo. V teh dveh šolskih letih je v programu sodelovalo 168 učencev naše šole. Na konferenci so bili najprej predstavljeni rezultati in učinki programa, nato je sledila predstavitev primerov dobre prakse programa. Najzanimivejši pa je bil ogled stojnic, ki so jih pripravili učenci. Predstavljali so izdelke, ki so nastali v sklopu projekta. Tudi mi smo imeli svojo stojnico, izdelke pa so predstavljali Maja Zubak, 4. c, Miha Kolenc, 4. c in Tomaž Kurent, 7. b. Druženje se je končalo s predstavitvijo dejavnosti učencev, ki so nastale v okviru projekta.

Last modified onFriday, 11 April 2014 09:54
Login to post comments