01.marec 2018 - 12:23

Februar v oddelkih podaljšanega bivanja

Napisal E. Klenovšek
|||| |||| ||||

Tudi letos smo se učenci in učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja vključili v dobrodelno akcijo. Izdelali smo preko 100 modrih src.

Za vsako podarjeno modro srce, ki ga je potrebno izdelati v kakršnikoli tehniki, bo NIVEA skupaj z Zvezo prijateljev mladine Slovenije obogatila učni sklad NIVEA za 20.000 EUR in na poti do izobrazbe s štipendijami podprla tiste, ki jih najbolj potrebujejo.

V mesecu februarju so okna naše šole krasili modri srčki. V avli pa sta visela dva velika, narejena iz majhnih, modrih srčkov v različnih odtenkih.  Četrtošolci in petošolci, ki obiskujejo oddelek podaljšanega bivanja se imamo radi in smo našo avlo okrasili na prav poseben način.Izdelali smo dvoje velikih obojestranskih src z odprtinami za glavo, namenjenih za fotografiranje. Ena stran je bila v rdeči barvi za valentinovo, druga pa v modri barvi za projekt Podarimo modro srce.

Naš izdelek (fotografije in video) si lahko ogledate v našem prispevku.

Veseli smo, ker vemo, da je tudi z našo pomočjo bilo zbranih nekaj sredstev, ki bodo namenjena mesečnim štipendijam mladih, ki jih bo izbrala ZPMS.

Učenci in učiteljici OPB 4,5 MŠ

Prebrano 3828 krat Nazadnje urejano na 01.marec 2018 - 14:51