21.april 2015 - 00:00

Šolski plesni festival - področno tekmovanje

Napisal J. Jerman, S. Sotler Dolenc
||||| ||||| |||||

Področno tekmovanje je bilo v ponedeljek, 20. 4. 2015, na OŠ dr. Ivana Prijatelja v Sodražici. Sodelovalo je 14 osnovnih šol. Udeležilo se ga je 18 tekmovalcev z naše šole.

Kategorija B (4. - 6.)

V mlajši kategoriji je tekmovalo 71 tekmovalcev. Kot šolska ekipa PŠ Alojza Hohkrauta smo si priplesali 5. mesto, kot  OŠ Trbovlje pa 10. mesto.

Naši najboljši plesalci so: Kim Žibret 8. mesto, Miha Kolenc in Maja Zubak 14. mesto, Elma Pjević 28. mesto, Semra Huremkić 35. mesto.

Čestitke pa tudi vsem ostalim: Luciji Mejač, Blažki Perme Turšič, Maši Holešek, Ani Lini Nučič, Lauri Božjak, Arneli Huremkić, Anji Naglič.

Za to kategorijo se je tekmovanje zaključilo na področnem nivoju.

Kategorija C (7. - 9.)

V starejši kategoriji je tekmovalo 67 tekmovalcev. Kot šolska ekipa smo si priplesali 5. mesto.

Naši najboljši plesalci so: Tomaž Pavšek 6. mesto, Nina Murko 12. mesto, Belma Bučaj 25. mesto.

Čestitke pa tudi Ani Železnik, Pii Vozel in Klavdiji Kuharič.

Tomaž Pavšek se je uvrstil na državno tekmovanje.

Vse čestitke vsem tekmovalcem in vsem, ki so pridno hodili na vaje, niso pa uspeli priti na tekmovanje!

Sibel Sotler Dolenc in Julija Jerman

Prebrano 4260 krat Nazadnje urejano na 07.januar 2016 - 09:03
Več iz te kategorije: « Športno plezanje Rišemo »