07.februar 2016 - 00:00

4. sezona SLOTCAR tekmovanj

|||| |||| ||||

V petek, 5. februarja, ko se je končal pouk, se je v okolici učilnice za tehniko še vedno zadrževalo nekaj učencev.

Pa so vstopili in začela se je četrta sezona tekmovanj z električnimi avtomobilčki v žlebu ali slotcar.

Tekme se je udeležilo 21 tekmovalcev, učencev naše šole. Sistem tekmovanja je že utečen, a izpadanje vedno poskrbi za napeto dogajanje. Zmagal je dolgoletni tekmovalec, Tomaž Kurent iz 9.b, drugi je bil sedmošolec, Val Vozel Vipotnik, tretji pa novinec v tem šolskem letu, šestošolec Grega Tomše. Čestitamo! Rezultati so priloga tega obvestila. To je bila prva tekma v letošnjem letu, sledijo še štiri.

Dosežki tekmovalcev se točkujejo, skupni tekmovalec pa prejme pokal sezone, ki ga bomo slovesno podelili konec šolskega leta.

Prebrano 3352 krat Nazadnje urejano na 07.februar 2016 - 19:20