07.februar 2017 - 20:36

Proslava ob kulturnem prazniku

Napisal P. Medvešek
||||||| ||||||| |||||||

Na PŠ Alojza Hohkrauta smo ob prihajajočem kulturnem prazniku v telovadnici pripravili proslavo z zanimivim programom.

Učenci in njihovi učitelji so se poklonili našemu največjemu pesniku, izvrstno deklamirali Zdravljico in podelili kulturna priznanja. V sodelovanju z Večgeneracijskim centrom Zasavje smo pripravili obisk posebnega gosta Tomaža Deželaka, nekdanjega učenca naše šole. Skupaj z učiteljico Polono Medvešek sta mladim in nadebudnim šolarjem predstavila njegovo življenje od športnika do rakavega bolnika in pisatelja. Ker pa se vsi zavedamo, kako pomembno je dandanes ohranjati kulturo, so učenci dobili tudi domačo nalogo. Vsak ovinek na življenjski poti predstavlja novo doživetje, priložnost. Razmišljali, risali in pisali bodo o svojih ciljih in nadaljnji življenjski poti, predstavljali želje ter načrte za prihodnost.
Za vsakim ovinkom so novi ovinki. Vodijo naprej, navzgor, v lep prihodnji svet. Če verjameš, če si upaš, če vztrajaš, če želiš, če hočeš, če …

Skupaj bomo izbrali najbolj prisrčne in bistroumne izdelke in jih predstavili širši množici. BiIo je lepo in čarobno.

Prebrano 3974 krat Nazadnje urejano na 08.februar 2017 - 18:44