01.junij 2017 - 08:35

Prijava na šolsko prehrano za šolsko leto 2017/18

Napisal J. Jerman

Vsem učencem smo razdelili obrazce Prijava na šolsko prehrano za naslednje šolsko leto. Prosimo, da učenci izpolnjene obrazce vrnejo najkasneje do ponedeljka, 12. 6. 2017, razredničarki oz. socialni delavki (velja tudi v primeru, ko šolske prehrane ne boste naročili). Na osnovi podatkov iz oddanih obrazcev bodo naročeni obroki za novo šolsko leto, ki jih bo vaš otrok prejemal od 1. 9. 2017 dalje.

Omogočena vam je bila tudi elektronska prijava na prehrano preko eAsistenta.  Še vedno pa potrebujemo izpolnjen in podpisan obrazec, katerega so prejeli učenci.

Staršem ni potrebno oddajati vlog za uveljavljanje subvencije malice in kosila. Šole upoštevamo uvrstitev v dohodkovni razred v odločbi o otroškem dodatku na podlagi izmenjave podatkov med Ministrstvom za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti in Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in ustrezno znižamo višino položnice za malico in kosilo. Oddajanje vlog za subvencijo malice in subvencijo kosila zato ni potrebno, razen če družina nima veljavne odločbe o otroškem dodatku na dan 1. 9. 2017. Še vedno pa je potrebna prijava na malico oz. kosilo v šoli.

Prebrano 3197 krat Nazadnje urejano na 01.junij 2017 - 08:44