09.oktober 2017 - 14:30

Teden otroka na OŠ Trbovlje

|||| |||| ||||

Za nami je pester teden … teden otroka. Šolska skupnost je tudi tokrat pripravila razne zanimive dejavnosti. Učenci so izdelali plakat, kjer so predstavili dejavnosti, ki so potekale v tednu otroka.

V tem tednu smo plesali s plesno šolo Kattan, privoščili smo si kino predstavo, nekaj časa smo posvetili igri z najljubšimi igračami in druženju ... V petek pa je bil “narobe dan”, dan, ko smo lahko poljubno sedeli, dan brez domačih nalog … Planinci pa smo se v soboto odpravili na kostanjev piknik.

Cel teden smo imeli podaljšan glavni odmor, med odmorom pa smo poslušali glasbo. Šolski radio je ob tej priložnosti pripravil tudi prvo radijsko oddajo v tem šolskem letu.

Ob svetovnem dnevu učiteljev pa smo se spomnili tudi na naše učitelje in se jim zahvalili za trud, ki ga vlagajo v izobraževanje in vzgojo mladih.

Nekaj utrinkov prejšnjega tedna si lahko ogledate v galeriji.

mentorici ŠS

Prebrano 3124 krat Nazadnje urejano na 09.oktober 2017 - 18:04