01.december 2017 - 07:47

Šola v naravi - četrti dan

Napisal P. Medvešek
|||| |||| ||||

V četrtek zjutraj smo se zbudili ob zvoku Klemnove harmonike. Odpravili smo se na jutranji pohod, ki je bil še posebej čaroben zaradi novozapadlega snega.

Zajtrka smo se vsi veselili, kajti ob kruhu je bila viki krema, zato smo zdrveli v jedilnico takoj, ko je bilo mogoče. Sledil je pouk. Naredili smo vse potrebno. Po malici nas je čakalo prijetno presenečenje, tek na smučeh. S smučmi smo se igrali črnega moža in rokomet, nato je vsak oddelek zgradil snežaka, učitelji pa svojega. Za kosilo smo imeli juho in testenine. Popoldan smo se pripravili na različne dejavnosti. Sprehodili smo se do hriba, kjer se je naša skupina sankala in kepala, sodelovali sta tudi učiteljici. Bilo je zelo zabavno. Za večerjo je bil hamburger. Najbolj se veselimo plesa. V šoli v naravi je noro zabavno in nekaterim je že žal, da bo tedna kmalu konec.

Mai Siter

Prebrano 3482 krat