27.januar 2017 - 09:46

Javni razpis za dodelitev štipendij za deficitarne poklice

Napisal I. Roglič
|||| |||| ||||

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je danes objavil razpis za dodelitev štipendij za deficitarne poklice za šolsko leto 2017/2018.

S štipendijami za deficitarne poklice želimo spodbujati vpis mladih v izobraževalne programe, ki so prepoznani kot deficitarni poklici. Cilj je, da se zagotovi ustrezno število mladih z znanji, potrebnimi za obstoj in razvoj posameznih gospodarskih panog.

Podelilo se bo 1.000 štipendij za deficitarne poklice v višini 100 evrov mesečno za celotno obdobje izobraževanje. Štipendije sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Razpisane deficitarne štipendije najdete na naslovu: Javni razpis za dodelitev štipendij za deficitarne poklice za šolsko leto 2017/2018

Prebrano 4201 krat Nazadnje urejano na 27.januar 2017 - 09:55