09.februar 2017 - 16:54

Športni dan za učence 7. in 9. razreda

Napisal S. Sotler Dolenc
|||| |||| ||||

Učenci 7. in 9. razreda si bodo v torek, 14. 2. 2017, za športno aktivnost lahko izbrali smučanje, drsanje ali pohod.

1. Smučanje ali deskanje

• Zbor na avtobusni postaji pri OBČINI: 8.10,

• vrnitev k šoli do 17.00.

Stroški smučanja: smučarska karta 8€, strošek avtobusnega prevoza je odvisen od števila otrok.

Učenci boste dodeljeni učiteljem v skupino, ki je ne smete zapuščati brez dovoljenja. Zaradi varnosti se morate učenci držati navodil svojih spremljevalcev. Smučarska oprema mora biti brezhibna in preizkušena, čelada je obvezna!

Spremljevalci:  E. Mlakar, B. Šprogar in G. Guna

2. Drsanje

• Zbor na avtobusni postaji pri OBČINI: 7.40,

• vrnitev v Trbovlje okrog 11.45, avtobus bo ustavljal po postajah.

Stroški: 3€ vstopnina, 3€ izposoja drsalk, ki jih morate imeti s sabo, strošek avtobusnega prevoza je odvisen od števila otrok.

Ne pozabite na topla oblačila in ROKAVICE!

Na drsališču morate upoštevati pravila drsanja in skrbeti za svojo varnost in varnost ostalih.

Spremljevalke:  M. Kovačič, V. Kovačič, K. Dragar, A. Stopar in B. Kosec

3. Zimski pohod

• Zbor pod večnamenskim prostorom: 8.30,

• prihod v dolino okrog 12.00.

Cilj pohoda bo določen naknadno.

Bodite obuti v nepremočljive čevlje z grobim podplatom in toplo oblečeni. S seboj imejte tudi kakšno dodatno nepremočljivo oblačilo. Ne pozabite na kapo in rokavice.

Hoja je v skupini! Brez dovoljenja učitelja skupine ne smete zapuščati!

Spremljevalki:  D. Rajh, U. Jerman

Malica bo. Kosilo za drsalce in pohodnike tudi, smučarji pa kosilo sami odjavite.

Prebrano 3239 krat Nazadnje urejano na 13.februar 2017 - 08:07