04.oktober 2019 - 17:59

PESTER in AKTIVEN 2.športni dan!

Napisal Damjan Rajh, Ksenja Mali Potisek
|||| |||| ||||

Začelo se je z meglo in le s kakšnimi petimi stopinjami nad ničlo. Brrr, nič kaj obetavno, ampak počasi se je jasnilo in zaključili smo v prekrasnem, sončnem vremenu.
Šesti razredi so dan začeli s pohodom na Klek, kjer so na igrišču, ki so nam ga za ta dan posodili člani gasilskega društva, igrali "med dvema ognjema". Sedmošolci so se tokrat posvetili tenisu in nogometu. 7. a je začel na teniških igriščih, ostala dva pa na nogometnem. Deveti razredi pa so se pomerili v kegljanju, košarki, odbojki in nogometu. Posebej navdušeni so bili letos učenci nad kegljanjem, ki je noviteta v ponudbi dejavnosti naših športnih dni. Devetošolci so za novince kegljali odlično, prav posebna zahvala gre g. Zvonetu Izgoršku, ki je devetošolce navdušil s predstavitvijo kegljanja.
Dan je potekal izjemno, naši učenci so bili zavzeti in aktivni, kot je treba. Pohvalno!

Zahvaljujemo se GD Klek, teniškemu klubu in Zavodu za šport za brezplačno uporabo igrišč in kegljišča.

Prebrano 1863 krat Nazadnje urejano na 05.oktober 2019 - 12:28