20.januar 2020 - 20:34

Šola v naravi - 2

|||| |||| ||||
Smo učenke 6.a razreda in danes imamo nalogo, da napišemo prispevek za spletno stran.

Danes smo s šolo ob 8.15 odšli iz Trbovelj in ob 10.10 prispeli v mladinski hotel Punkl, ki stoji na Ravnah na Koroškem. Zgrajen je iz naravnih materialov (lesa, stekla). Nas vseh deklet je 11 in smo v sobi za 12 oseb, ki se imenuje GRUMPI ali po slovensko OCVIRKI. Ob 13.00 smo imeli kosilo. Jedli smo juho, piščančji file, omako in polnozrnate makarone. Kasneje smo odšli na smučišče in smo smučali do 16.00 . Vrnili smo se v hotel Punkl. Ob 18.00 smo imeli odlično večerjo, kasneje smo se vrnili v hotel. Čez eno uro smo imeli predavanje o varnosti na smučišču. Ob 21.30 bomo odšli spat.
Maša, Hana, Eva, Tia, Sara H., Sara M., Lara, Vita, Klara, Lana, Neli

PS: Komentar učiteljev
Zapeli smo nekaj sto smučarskih čevljev, pobrali nekaj deset v snegu ležečih in smejočih se smučarjev, nudili brezplačne inštrukcije pri postiljanju postelje in napenjanju rjuh, razložili in praktično prikazali razliko med rjuho in prevleko, mirili preglasne šestošolce, ki so si dali duška prvi dan brez staršev, brisali poplavljene kopalnice in prikazali držanje metle ter ožemanje.  Kaj nas čaka jutri???
Prebrano 2052 krat Nazadnje urejano na 20.januar 2020 - 21:21