29.januar 2021 - 16:22

Razočarani nad vladno odločitvijo ...

Spoštovani starši, učitelji OŠ Trbovlje smo, tako kot vi, razočarani nad odločitvijo Vlade RS, da znova zapre šole v Zasavski regiji. Tudi ravnateljica je za STA in spletni časnik Večer jasno izrazila svoje mnenje.

Prepričanje, da se morajo otroci izobraževati v prostorih šole in ne doma ter tako reševati bremena rizičnih skupin, verjetno delimo vsi. Tudi otroci so rizična skupina, saj so v obdobju razvijanja in odraščanja kot taki zelo ranljivi.

Prav je, da izrazimo svoje mnenje, vendar naj bo to na način, ob katerem bodo upoštevani javno veljavni ukrepi in integriteta vseh, ki se jih bo mnenje dotaknilo. V ponedeljek naša šola ne bo prazna, zato si želimo, da bodo vsi prisotni v šoli vstopili v varno delovno in učno okolje, zato vas prosimo, da nam ga omogočite.

Vsi si želimo konec negotovosti, zato vas pozivamo k spoštljivemu izražanju mnenja in upoštevanju zakonodaje.

... kolektiv OŠ Trbovlje

Prebrano 1003 krat Nazadnje urejano na 29.januar 2021 - 16:35