26.maj 2021 - 18:57

Pod medvedovim dežnikom

V tem deževnem tednu se je na podružnični šoli Alojza Hohkrauta odvila pravljična gledališka predstava. Učenca 3. razreda sta za učence v OPB pripravila gledališko predstavo avtorice Svetlane Makarovič z naslovom Pod medvedovim dežnikom. Kljub dežju sta pričarala čudovito uprizoritev zgodbe z lutkami in nam priklicala tople sončne žarke. Učenci so skozi zgodbo spoznali pomen dobrote in se naučili, kako pomembno je, da ohranjamo pristne prijateljske vezi ter, da si med seboj pomagamo, opravljamo dobra dela, saj se dobro z dobrim vrača.

Tako kot živalski prijatelji v zgodbi, smo tudi mi na koncu skupaj rajali in se zavrteli ob ritmu glasbe. Učenca sta tekom šolskega leta postala prava zumba vaditelja in nas navdušila z odličnimi plesi.

Po končani zabavi smo ob glasbi poustvarjali zgodbo, se o njej pogovarjali in se še kaj novega naučili.

Učiteljica Laura

Prebrano 884 krat Nazadnje urejano na 31.maj 2021 - 08:04
Več iz te kategorije: « Zelišča Malica v 1. a »