20.oktober 2021 - 13:03

Športni dan za 7. in 9. razred

Napisal K. Mali Potisek, S. Sotler Dolenc

V torek in sredo so se v različnih športih poskusili naši devetošolci in sedmošolci.

Tako učenci devetih razredov kot sedmošolci so doživeli ''tris'' športov, ki so posebej zanimivi prav zato, ker niso najbolj vsakdanji. Naši najstarejši športniki - devetošolci - so kegljali v Rudarju, streljali pri Zasavskem strelskem društvu in igrali pravi tenis, na pravem igrišču. Seveda pa so učenci en z drugim tudi malo tekmovali in se navdušeno primerjali med sabo. Sedmošolci so ravno tako igrali tenis in kegljali, namesto pušk pa v roke vzeli raje žogo ter se pomerili v športnih igrah na igrišču Partizana. Vsi učenci so bili zelo aktivni in na koncu dneva zelo zadovoljni.

Zahvaljujemo se g. Zvonetu Izgoršku, ki nikoli ne razočara, saj učence naše šole vsako leto navduši s predstavitvijo kegljanja in tudi letos ni bilo nič drugače. Ravno tako gre zahvala prijaznim članom strelskega društva, teniškemu klubu in Zavodu za šport za brezplačno uporabo prostorov.

Več utrinkov z obeh naših aktivnih športnih dni pa si oglejte v galeriji fotografij in videu.

Prebrano 719 krat Nazadnje urejano na 20.oktober 2021 - 17:44

Mediji