17.november 2023 - 20:38

Počasi proti koncu …

Napisal B. Skerbinek

Teden je hitro minil in pred nami je samo še en dan.

Tudi četrti dan šole v naravi je bil poln dogodivščin. Po zgodnjem zajtrku je kot vsako jutro sledilo plavanje, v katerem smo že zelo napredovali. V dopoldanskem času smo izdelovali dnevnik šole v naravi, s katerim smo ponovili aktualno učno snov večine predmetov. Po kosilu smo nekaj časa preživeli na igrišču in se nato odpravili na gozdno učno pot v Resslov gaj. Naučili smo se, da je območje dobilo ime po svetovno znanem izumitelju ladijskega vijaka Josefu Resslu, saj je bil po poklicu gozdar. Da smo prišli do tja, smo se morali sprehoditi tudi mimo največjega sklenjenega nasada oljk v slovenski Istri. Ko smo se vrnili, smo pojedli malico in se odpravili na plavanje, da smo si zaslužili pico, ki je bila danes za večerjo. Zvečer smo se odpravili na zaključni večer, kjer smo imeli tekmovanje za najbolj “odštekano” obleko in ples. Po zabavi smo hitro legli v postelje in zaspali.

Prebrano 573 krat Nazadnje urejano na 17.november 2023 - 20:40