09.april 2024 - 10:37

Spremenimo svet - muzikal

Vabimo vas na muzikal z naslovom Spremenimo svet, ki bo 17. in 18. aprila ob 18. uri v Delavskem domu Trbovlje. Pripravili so ga pevci Osnovne šole Trbovlje z zborovodkinjo Katarino Marolt.

Vljudno vas vabimo, da s svojim obiskom nagradite trud in srčnost nadarjenih osnovnošolcev in njihove mentorice. Vstopnice so na voljo na blagajni DDT v času njenega obratovanja (pred filmskimi predstavami in drugimi dogodki).

Spremenimo svet - muzikal

Maja ima družinske težave. Edina stvar, ki jo razveseljuje, so trenutki, preživeti z mlajšim bratom Pavlom in s starejšo sestro Saro. Gašper je uspešen učenec in športnik, ki ima na videz popolno življenje, vendar je breme, ki ga nosi, vse težje. Srečanje med Majo in Gašperjem je kot v kakšnem romantičnem filmu. Kljub novemu poznanstvu nekako zaupata drug drugemu in si poskušata pomagati.

V zmedi norih dogodkov odkrijeta, da mogoče ni se tako slabo, kot je videti na prvi pogled, če imaš prijatelje.

Prebrano 330 krat Nazadnje urejano na 09.april 2024 - 10:54