12.marec 2015 - 00:00

Dobrodelna tekma učiteljev

|||| |||| ||||

V četrtek, 12. marca 2015, po koncu pouka, je bilo v učilnici za tehniko vroče. Na progi za električne avtomobilčke so bile tekme.

Pa ne takšne kot vsak teden. Med seboj se je pomerilo 14 učiteljev naše šole, ki so se odzvali vabilu šestošolcev. Ti so priredili tekmo v vožnji električnih avtomobilčkov v žlebu na čas. Učitelji so ob prijavi darovali prostovoljne prispevke, ki jih bodo šestošolci porabili za plačilo šole v naravi naslednji teden.

V napeti tekmi, ki se je začela s trobentaškim uvodom, je zmagala naša učiteljica za angleški jezik, Klavdija Čelik. Druga je bila ravnateljica, Klementina Šuligoj, tretja pa "Katja Dragar". Udeleženci so prejeli priznanja za sodelovanje, prvi trije pa še pokale, ki so jih izdelali učenci.

Mnenja učencev:

"Včeraj so učitelji vozili zelo dobro, saj sploh niso vadili. Na koncu smo podelili 3 pokale in diplome. Čestitamo vsem učiteljem, dobro so se odrezali tako pri tekmi kot tudi s prostovoljnimi prispevki za šolo v naravi." Laura

"Zelo fajn. Veliko sladkarij. Veliko učiteljev. Veliko smo zbrali. Lepi pokali. Glasno." Matej

"Na včerajšnji tekmi je bilo super. Zabavno je bilo gledati učitelje tekmovati in smejati." Ana

Bilo je fajn. Komaj čakam, da bomo spet imeli tekmo. Rad bi se pomeril z učitelji" Val

Med in po tekmi smo se vsi lahko okrepčali s sokom in raznovrstnim pecivom, ki so ga pripravili šestošolci.

Iskrene čestitke in pohvale vsem udeleženim učiteljem za tekmovanje in prispevke, učencem pa za organizacijo in postrežbo!

Prebrano 3827 krat Nazadnje urejano na 17.marec 2015 - 14:55