Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/934
11.oktober 2017 - 20:46

Zbiralne akcije papirja na OŠ Trbovlje

|||| |||| ||||

Tudi v letošnjem letu bomo na šoli zbirali odpadni papir. Načrtovane imamo tri zbiralne akcije papirja: prvo akcijo od 23. do 27. oktobra, drugo akcijo od 12. do 16. februarja ter tretjo akcijo od 23. do 26. aprila.

Prva zbiralna akcija bo torej potekala v naslednjem tednu od 23. do 27. oktobra.

• Učenci lahko papir prinesite v matični razred, razredniki pa bodo izmerili količino v metrih ter si jo zabeležili.
  • Večje količine lahko starši sami odpeljejo na Dinos. Povedo naj, za katero šolo in razred je zbran papir. Če bi starši želeli oziroma lahko zmerili količino v metrih, bi bilo dobrodošlo.
  • Prosimo, da v zabojnik ne oddajate papirja v plastičnih vrečkah, če lahko pakete zvežite z vrvico.

Tako kot lani bomo tudi letos, v avli zabeležili zbrane količine starega papirja za vsak razred posebej. Zmagovalni razred prejme nagrado: brezplačen obisk bazena, dodatni dve brezplačni uri na bazenu ter glavno nagrado - prenosni pokal za zbiranje odpadnega papirja.

Mentorici šolske skupnosti

Prebrano 3254 krat Nazadnje urejano na 16.oktober 2017 - 11:15