08.marec 2022 - 09:01

Zimski športni dan - petek, 11.3. 2022

V petek, 11.3.2022 bo zimski športni dan za 7., 8. in 9. razred. Izvedle se bodo naslednje aktivnosti: Smučanje in deskanje na Rogli, drsanje v Celju ter zimski pohod.

1. SMUČANJE ALI DESKANJE

• zbor na avtobusni postaji pri OBČINI: 7.10
  • vrnitev k šoli do 17.00

Stroški smučanja: smučarska karta 14,50€ in strošek avtobusnega prevoza, ki je odvisen od števila otrok.

Učenci boste dodeljeni učiteljem v skupino, ki je ne smete zapuščati brez dovoljenja. Zaradi varnosti se morate učenci držati navodil svojih spremljevalcev. Smučarska oprema mora biti brezhibna in preizkušena, čelada je obvezna!

V PRIMERU BOLEZNI MORAJO STARŠI JAVITI ODSOTNOST DO 8.00, V NASPROTNEM PRIMERU SE PREVOZ PLAČA.

2. DRSANJE

8. in 9. r.

• zbor na avtobusni postaji pri OBČINI: 7.20
  • vrnitev v Trbovlje do 12.00

7. r.

• zbor na avtobusni postaji pri OBČINI: 7.30
  • vrnitev v Trbovlje do 12.00

Stroški: natanko 4€ morate imeti s sabo za izposojo drsalk, 3€ vstopnina (bo na položnici) in strošek avtobusnega prevoza, ki je odvisen od števila otrok.

Ne pozabite na topla oblačila in ROKAVICE! Na drsališču morate upoštevati pravila drsanja in skrbeti za svojo varnost in varnost ostalih. Drsali boste od 9.00 do 10.30. V tem času zadrževanje ob robu drsališča ali v garderobi ni dovoljeno. Malicate lahko pred ali po drsanju.

3. POHOD

• zbor pod večnamenskim prostorom: 8.30
  • prihod v dolino do 12.30

Bodite obuti v nepremočljive čevlje z grobim podplatom in toplo oblečeni. S seboj imejte tudi kakšno dodatno nepremočljivo oblačilo. Ne pozabite na kapo in rokavice. Hoja je v skupini! Brez dovoljenja učitelja skupine ne smete zapuščati!

Šolsko malico boste imeli vsi s sabo. Za drsalce in pohodnike bo kosilo v šoli, za smučarje pa je odjavljeno.

Prebrano 767 krat Nazadnje urejano na 08.marec 2022 - 10:26