18.december 2023 - 21:49

Novoletna prireditev za starše

... na PŠ Alojza Hohkrauta

V torek, 12.12.2023, smo pripravili učenci podružnične šole Alojza Hohkrauta novoletno prireditev za starše. Na prireditev smo se dolgo pripravljali. med urami likovne umetnosti, v podaljšanem bivanju ali pa, kadar smo imeli čas, smo pripravljali izdelke. Na prireditvi smo namreč imeli tudi stojnice, na katerih so starši s prostovoljnimi prispevki kupovali naše izdelke. Tako, kot smo bili prej pridni mi, so bili po koncu prireditve pridni tudi naši starši, saj so si z zanimanjem ogledali naše umetnije in prispevali denar v šolski sklad. Nabralo se je kar nekaj denarja, na kar smo zelo ponosni. Tudi prireditev sama je bila zanimiva in odlično izpeljana, za kar smo na koncu prejeli glasen aplavz.

Prebrano 349 krat Nazadnje urejano na 21.december 2023 - 10:08