• search
    search
    close
  • sort
    sort
    arrow_forward
Obveščamo vas, da smo v postopku preurejanja vsebin spletišča šole. Hvala za razumevanje.

Displaying items by tag: AH

Wednesday, 21 April 2021 10:44

Pomladanska pravljica

Published in Aktualno
Tagged under
Wednesday, 14 April 2021 18:55

Prišla je pomlad

Published in Aktualno
Tagged under
Monday, 19 October 2020 20:15

S.O.S šola

Published in Aktualno
Tagged under
Friday, 09 October 2020 09:21

Šola v naravi 3.c - 4. dan

Published in Aktualno
Tagged under
Thursday, 08 October 2020 09:22

Šola v naravi 3.c - 3. dan

Published in Aktualno
Tagged under
Wednesday, 07 October 2020 09:59

Šola v naravi 3.c - 2. dan

Published in Aktualno
Tagged under
Tuesday, 15 September 2020 14:03

Športni dan 2.c

Published in Aktualno
Tagged under
Friday, 28 February 2020 19:44

Gumitvist je zakon!

Published in Aktualno
Tagged under
Tuesday, 25 February 2020 12:26

Plavalni tečaj 1.c

Published in Aktualno
Tagged under
Friday, 07 February 2020 10:22

Proslava na AH

Published in Aktualno
Tagged under
Page 1 of 6