Svet zavoda

Vzgojno-izobraževalni zavod OŠ Trbovlje upravlja ravnatelj in svet zavoda, ki ga sestavljajo trije predstavniki ustanovitelja, pet predstavnikov delavcev zavoda in trije predstavniki staršev. Svet zavoda odloča o zadevah, za katere je pristojen v skladu z Zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja - ZOFVI, Odlokom o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda Osnovna šola Trbovlje in drugimi predpisi. Zapisniki se hranijo v prostorih zavoda, skladno z veljavnimi predpisi o hrambi dokumentacije.

Člani Sveta zavoda so imenovani oz. izvoljeni za štiri leta in so lahko ponovno imenovani oz. imenovani največ dvakrat zaporedoma. Mandat staršev je povezan s statusom učenca v šoli. Predsednik Sveta zavoda je Gregor Guna, namestnica predsednika pa Naja Marot.

Trenutno so člani sveta zavoda:

Predstavniki ustanovitelja: Blaj Žiga, Gabrič Kolarič Jožefa in Simončič Lucija

Predstavniki zavoda: Doležalek Aleksandra, Guna Gregor, Osolnik Nataša, Ritonja Uroš in (volitve 22.10.2024)

Predstavniki staršev: Doležalek Škrabar Anja, Drobnič Neža in Marot Naja

• Ustvarjeno .