Komunikacija med šolo ter starši

Spoštovani starši in zakoniti zastopniki.

Z velikim optimizmom in pričakovanjem zremo v novo šolsko leto, ki je pred nami in vam ob tem želimo veliko uspehov in delovne vneme. Tudi letos si želimo uspešnega sodelovanja z vami.

Obveščamo vas, da bo elektronska komunikacija med šolo ter starši in zakonitimi zastopniki odslej potekala preko eAsistenta. eAsistent ponuja različne pakete za komunikacijo s šolo:

• brezplačni paket (minimalni) in

• plačljive pakete (za starše, za učence, popolni).

Za komunikacijo s šolo je dovolj aktivacija minimalnega paketa, ki omogoča brezplačno uporabo zavihkov:

• Pregled: tu so objavljeni različni obrazci, takrat ko je to potrebno (npr. prijava otroka na prehrano na koncu šolskega leta);

• Komunikacija: varno pošiljanje el. sporočil razredniku, učitelju, svetovalni službi …;

• Urnik;

• Prehrana: prijava in odjava obrokov.

Po uspešni prijavi na spletni portal za starše (https://starsi.easistent.com) si lahko na svojo mobilno napravo namestite brezplačno aplikacijo mojAsistent za starše. V portal se lahko prijavite s svojimi obstoječimi prijavnimi podatki, ki ste jih uporabljali na stari aplikaciji ali portalu za starše. Aplikacija je dostopna vsem staršem, ki so na spletnem portalu izbrali način elektronskega sodelovanja s šolo. Prenesete jo lahko na naslednjih povezavah:

Google Play: Prenesi aplikacijo
Apple Store: Prenesi aplikacijo

V aplikaciji, v desnem kotu zgoraj, lahko enostavno preklapljate med profili vaših otrok.

Če potrebujete pomoč pri uporabi eAsistenta, so na voljo video posnetki z navodili:

Kako kot starš do prijavnih podatkov?

Kako otroku dodelim dostopne podatke?

Kako urejati prijavo in odjavo od prehrane?

Kako postopati v primeru izgube gesla? 23/24

Kako spremenim ali obnovim geslo? 23/24

Za vprašanja ali pomoč se lahko obrnete na ekipo eAsistenta:

● Telefon: 01 777 33 99

Komunikacija med šolo in starši je ključnega pomena za uspeh otrok, zato se vam iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in zaupanje.

• Ustvarjeno .
  • Zadnja posodobitev